Status:

Nie sme platcami DPH.

Všetky ceny v obchode preto neobsahujú DPH a sú tak aj faktúrované.

Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

 Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený cez eshop.alarmtech.sk a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.

 Ku každému tovaru zakúpenému v spoločnosti eshop.alarmtech.sk je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

 Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

* či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbalujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
* či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu
* či fungujú všetky jeho jednotlivé časti

Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).

Doprava

Objednaný tovar cez obchod eshop.alarmtech.sk je odosielaný po zaplatení na náš účet Slovenskou poštou, prvou triedou, ihneď na nasledovný pracovný deň. Poplatok za poštovné a balné je spolu 2,9 Eur. Príplatok je za platbu službou dobierka 0,9 Eur.

Po zaplatení objednávky je možné sa telefonicky dohodnúť na mieste a čase vyzdvihnutia tovaru aj osobne v  Nových Zámkoch.

O stave Vašej objednávky budete vždy informovaný.

Orgán dozoru

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)

Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj

PO BOX 49A,
Staničná 9, 950 50 Nitra 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 037/7720 001 037/7720 034
fax č.: 037/ 7720 024 
e-mail: nr@soi.sk