Zavlažovacie systémy.

Ponúkame realizáciu automatických zavlažovacích systémov na kľúč.

Pre trávniky, záhrady v okolí rodinných domov a sady.

Návrh zavlažovacieho systému s vypracovaním cenovej ponuky je zdarma.

Dávame do pozornosti nami navrhnuté regulátory zavlažovania, ktoré disponujú funkciami absentujúcimi u väčšiny komerčne predávaných regulátorov, sú cenovo výhodnejšie.

Kde sa dajú použiť:

Naše regulátory zavlažovania slúžia na ovládanie čerpadiel a elektromagnetických ventilov používaných pri ovládaní automatickej závlahy. Na výstupy zariadení sa zapojí priamo ventil 24V AC / 0.5 A, pri verzii 2, 3 a 4,  alebo kontakt pre čerpadlo 12V DC / 3A max. pri verzii 1.

Ako pracujú:

Zariadenia  zapínajú cez vstavané výkonové obvody zavlažovanie raz za deň (ver.1.), alebo až 4 časy za deň, ale iba keď detekujú sucho. Do zariadenia sa pripája čidlo vlhkosti max. cez 30m TP kábel. Nami navrhnutý detektor vlhkosti je vo vodotesnom prevedení a detekuje vlhkosť prostredia, do ktorého je vložený bezkontaktne. Takto dosiahneme dlhú a bezúdržbovú prevádzku.   Zavlažovače verzia 2, 3 a 4, sú osadené RTC modulom presného času, nastavenie je zálohované batériou.

Prevedenie:

Zariadenia sú navrhnuté na obojstranných doskách plošných spojov. Sú osadené v krabičkách od rozmeru 9 cm x 4 cm, alebo na DIN lištu v prevedení 6MOD, čo ich neobmedzuje nasadiť aj priamo do miesta detekcie vlhkosti, napr. kvetináč, verzia1, alebo rozvádzač či vodotesná skrinka. Vyhotovili sme  viaceré verzie zavlažovačov aby sa dali nainštalovať na širokú škálu jestvujúcich aj nových automatických závlah.

Zavlažovač je vyhotovený v nasledovných verziách:

ZAV1 –  1 výstupný kontakt, MOSFET 30A pre spínanie 12V DC čerpadiel. Jeden senzor vlhkosti pôdy.

ZAV2 – 8 výstupných kontaktov, relé 230V / 5A. Jeden senzor vlhkosti pôdy. Modul vonkajších senzorov ALARMTECH. 2x Master kontakt.

ZAV3 a ZAV4 – 8 až 16 výstupných kontaktov, relé 230V / 5A. Jeden senzor vlhkosti pôdy. 2,4″ HMI dotykový                                       displej. Modul vonkajších senzorov ALARMTECH. 2x Master kontakt. Pripojenie internetovej brány ALARMTECH bezdrôtovo, ovládanie cez ALARMTECH Cloud.

Nastavovanie cez menu displeja alebo webrozhranie či aplikáciou pre smartfóny Android prepojené pomocou Bluetooth.

Zdroj 24V/0.5A pre závlahové automaty Vstup: 230V, 50Hz.Výstup1: 24V, 50Hz, 0,5A.Výstup2: 24V DC, 0,5 ARozmery 3MOD DIN.Prevedenie v krabičke na DIN lištu.
Zavlažovacie automaty je možné zakúpiť v našom eshope.Môžeme pre Vás navrhnúť závlahový automat aj na mieru, podľa Vami zadefinovaných požiadaviek.Napíšte nám, ozveme sa Vám s naším riešením.