Modulový systém

 

Kde sa dá použiť:

Pomocou nižšie popísaných modulov je možné jednoduchým pripájaním a odpájaním jednotlivých častí k riadiacej jednotke vyskladať takú zostavu zariadenia, akú práve potrebujete pre regulovanie rozsiahlejších regulačných sústav. Spájanie modulov je robené 8 portovov ALARMTECHBUS zbernicou na bočnej strane modulu.

Všetky moduly sú v prevedení na DIN lištu.

Do riadiacej jednotky je naprogramovaný na mieru upravený algoritmus pre riadenie Vašej sústavy. K riadiacemu modulu je možné pripojiť až 64 (128) vstupov/výstupov, LAN modul, teplotné čidlá a ďaľsie senzory. Riadiaca jednotka môže komunikovať pomocou sériovej linky z inými našimi zariadeniami v regulovanej sústave.  Je možné aj bezdrôtové prevedenie komunikácie.

Naše modulové riešenie vieme dodať v nasledovných modifikáciách, alebo Vám navrhneme zariadenie na mieru.

1. Inteligentná záhrada: Obsahuje WEB rozhranie, meranie teploty, vlhkosti vzduchu a  pôdy, rýchlosti vetra, logovanie teplôt a stavu regulácie na SD kartu. Spínanie osvetlenia záhrady podla intenzity osvetlenia.

2. Inteligentný vykurovací systém: Obsahuje WEB rozhranie,  logovanie teplôt a stavu regulácie na SD kartu. Ovláda a vyhodnocuje ventily, čerpadlá, a kontakty v celej vykurovacej sústave.

3. Inteligentný dom: podľa času, teploty a atmosferických veličín ovláda kúrenie, osvetlenie, vonkajšie rolety, závlahu trávnika, alarm a ďaľšie funkcie podľa aktuálnej potreby.

 

Systém sa skladá z nasledovných modulov:

Riadiaca jednotka  3.2″ dotykový LCD displejObsahuje RTC modul presného času8 opticky oddelených vstupov6 MOSFET 10A výstupov6 výstupov 0,5A

1Wire zbernica, I2C zbernica, SPI zbernica.

Rozširujúca zbernica ALARMTECHBUS 8 portov.

Rozmery 6 MOD krabička na DIN lištu.

 

8 x relé výstupy, 230V / 10A

porty relé na svorkovnici NC a COM

Signalizácia  stavu výstupov pomocou 3mm modrých led diód.

Komunikácia s mikrokontrolérom po i2c zbernici.

Max. 8 modulov na jednu riaciacu jednotku.

Rozmery 4 MOD krabička na DIN lištu.

8 x relé výstupy, i2c zbernica.[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”slideshow” theme_id=”1″ gallery_id=”9″ sort_by=”order” order_by=”asc” slideshow_effect=”fade” slideshow_interval=”3″ slideshow_width=”300″ slideshow_height=”268″ enable_slideshow_autoplay=”1″ enable_slideshow_shuffle=”0″ enable_slideshow_ctrl=”1″ enable_slideshow_filmstrip=”1″ slideshow_filmstrip_height=”70″ slideshow_enable_title=”0″ slideshow_title_position=”top-right” slideshow_enable_description=”0″ slideshow_description_position=”bottom-right” enable_slideshow_music=”0″ slideshow_music_url=”” watermark_type=”none” watermark_link=”http://web-dorado.com”]

 

 

 

 

 

Ethernet a SD modul. Signalizácia napájania modulu pomocou 3mm led diódy.Komunikácia s mikrokontrolerom po SPI zbernici.

RJ45 konektor a konektor pre Micro SDHC kartu.

Rozmery 2MOD krabička na DIN lištu.

   
 
Napíšte nám, ozveme sa Vám s naším riešením.