Modulový systém

Pomocou nižšie popísaných modulov je možné jednoduchým pripájaním a odpájaním jednotlivých častí k riadiacej jednotke vyskladať takú zostavu zariadenia, akú práve potrebujete pre regulovanie rozsiahlejších regulačných sústav. Spájanie modulov je realizované 8 portovov ALARMTECH zbernicou na bočnej strane modulu.

Všetky moduly sú v prevedení na DIN lištu.

Do riadiacej jednotky je naprogramovaný na mieru upravený algoritmus pre riadenie Vašej sústavy. Riadiaci modul je možné pripojiť do internetu. K riadiacemu modulu je možné pripojiť až 64 (128) vstupov/výstupov, teplotné čidlá a ďaľsie senzory. Riadiaca jednotka môže komunikovať pomocou sériovej linky z inými našimi zariadeniami v regulovanej sústave štandardom RS485.  Je možné aj bezdrôtové prevedenie komunikácie.

Naše modulové riešenie vieme dodať v nasledovných modifikáciách, alebo Vám navrhneme zariadenie na mieru.

1. Inteligentná záhrada: Obsahuje WEB rozhranie, meranie teploty, vlhkosti vzduchu a  pôdy, rýchlosti vetra. Regulácia a ovládanie automatického zavlažovacieho systému.

Spínanie osvetlenia záhrady vstavanými časovačmi.

2. Inteligentný vykurovací systém: Obsahuje WEB rozhranie. Na základe nameraných teplôt zo senzorov teploty podľa naprogramovaného algoritmu spína ventily a čerpadlá,  v celej vykurovacej sústave.

3. Inteligentný dom: podľa času, teploty a atmosferických veličín ovláda kúrenie, osvetlenie, vonkajšie rolety, závlahu trávnika, alarm a ďaľšie funkcie podľa aktuálnej potreby.

Moduly inteligentného systému:

Riadiaca jednotka s pripojením do internetu

Zobrazovací panel s 7.0″ dotykovým displejom

Relé výstupy 8X a opticky oddelené vstupy 8X

Stmievací modul

Napájací zdroj 24V AC, 5V DC

Napíšte nám, ozveme sa Vám s naším riešením.